Úvod » Sezóna 2018/19

40.Prekliatie Heťovho dresu

publikované 26.02.2019

BT:TT 4:7 bt cipo,igor1,janci 2,martin ,mato duris tt:macej 4,pildo 1,samo 2,maxo,heto 0+1

Mimoriadna správa z rakúskeho strediska šokovala nejedného zarytého Žos-kára.
Klúčový hráč Hucimír utrpel zranenie ktoré silno ašpiruje na novovzniknutu súťaž noha roka.
Feďo s Čipom už teraz namietajú, že sa to stalo mimo žosky a pri inom športe takže budú lobovať za neuznanie tohoto zranenia /nakoľko už aj oni odoslali svoj fotomateriál v podobe fešných nôh do súťaže/
Tržná rana so Štichmi o velkosti 25cm nenechala nikoho chladného ba dokonca aj rakúsky vlekár po tom čo videl začal študovať angličtinu nakoľko Huco neuspel so svojim First Aid ale až keď vlekárovi ukázal krvavé stehno.
Tolko z predzápasovych tragedii, no podme k samotnému výkopu. Mešec znova úradoval a postavil k sebe dvoch dlhodobo najlepších sniper-ov Čipa a Igora.
Na druhej strane barikád sa ocitol chrípkou ošlahnutý PilĎo a granatírom posilnený Macej.
Tmavosi Macej s Pilďom si želali v lose nejaký hrot a ČIpo s Igim zase nejaký obranný pilier.
Mešec rozhodol nasledovne k tmavochom pribudol Heťo, Maxo a teoretický a praktický hrot mal vyriešiť Samo. K belochom naopak pribudol Martin, Maťo Duriš a Sniper č. 3 Janči.
Kostky jsou vrženy ale Čipo v tom zistuje že si zabalil dresy a to konkretne čierny a zelený, po bielom ani stopy. Na otázku kto má biely sa ponúka Maxo no neprešiel modnou políciou nakolko bol Čipovi priveľký. V tom vyťahuje a ponúka svoj biely Puma dres Heťo a Čipíto ho s radosťou na seba navlieka a je spokojný s celkovým svojim outfitom a dáva si 10 z 10 bodov.
Ale to ešte netušil aké prekliatie na seba natiahol.
Pilďo so svojim soplom a zápalom priedušiek avizuje svojmu teamu , že bude viac menej brankárom /...osobne si myslí, že mal zostať doma ale uvedomil si to až neskoro a vedel že Žosku môzes odvolat iba v prípade podobného zranenia aké si zaobstaral Huco alebo horšieho/
Zápas začal. Dokonca aj Jančimu sa podarilo byť načas v hale.
Tmavosi začali zodpovedne uvedomujúc si silu Belochov, zberali lopty chodili si po ne k mantinelu, zabojovali a chceli. Po pár minutách sa ujímajú vedenia kedy Macej z totalneho uhla cca z metra vymetá čipovu svatyňu.
Macejovi granatír svedčí a potvrdzuje to čistým hetrickom po nahrávkach od PilĎa a Sama.
Na 1:3 upravuje myslím Jančí po Čipovej nahrávke.
Heťo a Maxo makajú, umne rozdávajú a zberajú lopty, diriguju obranu, Macej behá ako motorová myš ale Samo sa priznáva že už jeden zápas dnes hral, napriek tomu ho team posiela do predu a Samo to skúša, skúša a skúša no nakoniec 4tý gol dáva Pildo kedy si umne narazil o obrancove vajcia, lopta sa k nemu elegantne vracia a vsieťuje do Martinovej bránky kedy Martin predvádza brankárske Pa-de-dee.
Piaty gol pre tmavochov vyčarováva usmev na tvári Heťa a Maxa, ktorí zjavne považujú 3 body za vybavené, na čo sa hnevá Pildo a tvrdí hrajme, nepolavujme!! Už sme aj iné jasné zapasy prejebali!!!
Zrazu je tu 5:3 resp 6:4 a čas 22.00
Priostruje sa a nervozita stúpa belosi si uvedomujú že musia a tmavosi sa trasu aby neposrali posratelné.
22.15 sa hlási o víťaza, po urputnom boji na oboch stranách barikád ho tam zasúva Samo

Zhrnutie:
-BT čkarom chýbal obranný val a Čipo s nulou nie je ten Čipo ktorého chceš mať v teame /ale najskor za to može Heťov začarovaný Woodoo dres/
-Celkovo ale BT s 3mi špičkovými striker.mi iba 3 goly je slabá vizitka!
-Za tmavochov jednoznačne muž zápasu Macej so 4mi golmi /...chcem recept na ten granatír more!!!/
-znova sa ukazalo že chceť vyhrať a zabojovať jeden za druheho je viac ako len sa zučastniť. Good job all Blacks

Osobný profil Macej | 26.02.2019 18:29
Specialny recept neexistuje,,podstatne je,aby ho bolo vela
Osobný profil pepe | 26.02.2019 15:57
no som v šoku, som myslel, že čipo príde namlsaný a vo fúzii s jančim a igorom...exploduje ....to heťove pivvvko by mala preveeriť dopingová kontrola...a pildove reci o soplíku zasa sociálka
Osobný profil Heto | 26.02.2019 15:27
belochov nekomentujem / radsej / nasa taktika bola jasna a az primitivna.... hrat cez brankara a jeden max 2 kusy hore.... to bolo cele
Osobný profil massimo | 26.02.2019 14:46
a to TT behal aj za mna, bolo to super, dobry vykon. Vdaka a vidime sa
Osobný profil cipo | 26.02.2019 14:23
Treti gol dal Igor bombou od modrej zaspatemu Maxovi.
Tmavosi vedeli co chcu hrat ... belosi sa iba tvarili ze hraju (cest vynimkam). Tmavosi hrali vsetci ... u belochov sa niektori iba prizerali ... vcerajsia prehra boli ... boli na futbalovom srdiecku ale aj na pravom palci, lavom celnku, pravom kolene a pravej ruke ... darmo ide o vela ...
Osobný profil Janci | 26.02.2019 12:43
presne tak, skvele premiesane fliacky so zemiakmi, zafarbene paprikou, okorene ciernym korenim, a nam zostali 7 kvašákov v sieti
gratulujem tmavim k uplne zasluzenemu vitazstvu, nic nam nedovolili
ale pivo mi aj tak bralo chutilo
Osobný profil Pildo | 26.02.2019 12:19
Ešte nech sa ohlasi strelec 3ho golu za Bt
Osobný profil fedo | 26.02.2019 12:14
no to su nam veci ..cipo+igor 0?janci prehra?macej 4?maxo vyhral?