Úvod » Sezóna 2017/18

51.Chelsea autobus zaparkoval pred tmavou bránou

publikované 23.03.2018

BT:TT 5:7 bt: igor 2,cipo 1,janci 2,luboš,gabo Tt: mito 1,levik 1,mychal 1,fedo 2,jamno 2

Čo nové v žos?by chcel určite vediet každý čitatel tohto občasníka oblubeného hlavne medzi amatermi a polo profesionálmi.hviezdy sa vrátili neúspešne z udelovania cien futsalista roka.levik sám priznal že cenu nevyhral kvoli vačšiemu pupku,mito kvoli slabej chrípke,mychal kvoli neustráženej spotrebe slivovice.Gabriel sa tiež prezradil svojou závislostou ked namiesto rezervy v aute vozí 52ku jablčkovicu + rychlofky Jamesoni ako bezpečnostný šrob na rezervu.neprekryli to ani skialp lyže na sedačke.levik kvoli spomenutému problému sa nechal radšej doviezt svojim taxikárom a boj o posledný príchod nechal zviezt medzi Jančim a Jamnom.ak Háenko neklame vyhral Janči.

Krutost mieška pocítili tmovoši ked bieli sa k sebe prikmotrili v zložení attack trio čipo+janči+igor ,záloha Gabriel,obrana Luboš.čipo si želal byt s Lubošom a nechcel byt s Hucom,obe sa mu splnilo.ani sám pán Kozák by si lepšiu zostavu neželal.oproti teda nič iné nezostávalo ako si sadnut do chelsea autobusu a zalepit obrannu modru v zložení fedo,levik,mychal,mito,jamno.btw mito s fedom neprehráva.radost bola badat na čipovom fejse,ktorý pripomínal belu bugára po vypadnutí podozrivej skladačky novému prajm ministrovi .úškrn ako kečup,príjemné šteklenie v nose,jasná výhra vo vačku.

Po 10 min hry by si na tmovošov nevsadil ani Jiri Lála s Vincentom Lukáčom,kurz na dvojku pri stave 2:0 tj handikep znamenal šancu ako keby Silvia Kucherenko mala ukuchtit varené zemiaky.lenže tmavoši sa dali do šupania zemiakov a postupne otáčaju na 2:3.dokonca miestami držia i loptu častejšie na vareche a varia si bielich na večeru až do stavu 3:6.čipo s Gabom si predsa len tolko nerozumeju čoho dokazom bola ich zrážka podobná tej nad pázmom Gaza medzi ruskou stíhačkou FgabO a tureckou hlavicou zem-vzduch HEAD tchipoONE. Posledných 15 min   predsa len už dochádza sol i cukor tmovošom a bieli vrhaju všetko do utoku.zníženie stavu prichádza v čase 22:16 na 5:6.opat všetky pohlady na Igora ,scénár sa opakuje z posledného zápasu ,vyhlasuje   niečo, alebo  o vitaza či o 2 či o nič,hrá sa dalej.rozdielový hráč zápasu tento krát Jamno bere tarchu na svoju pravačku a vymetá pravý roh bielej brány.Chelsea autobus opušta svoje miesto a mieri vítazne do sprchy.

janči si opat pomýlil čipo banku so stánkou PNS,pri rozmienaní 5 eurovky,2oj eurovky,20 centovky,5 centovky.jamno spustil v sprchách vítaznu operu pričom pozabudol na čas male ako ospravedlnenku má zahlásenie sa na stránke.

Beloši: hviezdna konštelácia nepriniesla velku hru barcelony .museli jednoducho uznat kvality supera,hlavne defenzívne.

Tmavoši:pred výkopom si zakričali CHELSEA a vydržalo im to celý zápas.včera sa dotkli pomyselného futbalového Olympu a kvalifikovali sa na pondelkový zápas.

Díky páni dobrý zápas.

Osobný profil fedo | 24.03.2018 13:39
ok čipo,udelujem ti volno do 5.4.
Osobný profil cipo | 24.03.2018 8:41
Toto bol privela. Ja koncim.
Osobný profil MYchal | 23.03.2018 13:46
Kouč Muríňo to zhodnotil presne. Stanovil účinnú taktiku, ktorú sme dodržiavali počas celého zápasu. Zo zabezpečenej obrany vyrážať do brejkov a pokúsiť sa nejaký premeniť. Nepriaznivý úvod a stav 0:2 nás nepoložil, trpezlivo sme išli za svojím cieľom, dostali sme sa do vedenia a zápas nepustili. Siahli sme na dno svojich síl, za čo sme boli odmenení víťazstvom, ktoré si budeme dlho pamätať. Vďaka trénerko, vďaka spoluhráči.
Osobný profil gabriels | 23.03.2018 13:43
nerad by som opakoval zapis z minuleho tyzdna, ale historia sa v skratke zopakovala. vcera sme boli horsi tym a preto sme zasluzene prehrali.moj vykon nebol nijako oslnivy, spoluhracili cakal i o cosi viac ako som vedel ponuknut, ci uz od unavy, spevokolu, darovania krvi, ale od unavy z taxikarcenia tmaveho timu.pardon, cez vikend oddychnem a dotrenujem individualne..kalich horkosti bol dopity do dna tesne pred polnocou, ked cestou z Hillu za oslavnych choralov TT na zadnom sedadle nas stopli chalani od Kaliho s heslom pomahat a chranit. Pomoct mohli dojst proti chealse a chranit mozu akurat chladnicku pred utokom polnocnej zravice..vysledok boli na displeji 2nuly a spomienkovy darcek v podobe naustku.v noci som ho este stihol predviest manzelke, ale ta ma v polospanku odignorovala..pekny vikend
Osobný profil levik | 23.03.2018 12:11
Dnes sme mali veľmi kvalitného súpera ale moji Chlapci predviedli skvelý výkon, David sa vzoprel goliasovi, ukázali srdce a charakter, okrem toho kus futbalového umenia. Som hrdý na svoj tím, ktorý sa okrem hádzania do striel presadil aj na pozápasovej tlačovke, kde sme súpera tiež prepili :-D (žozé muríňo)