Úvod » Sezóna 2015/16

75.Ťažkosti s vybavovaním zápasu zatienil kvalitný zápas

publikované 14.06.2016 (aktualizované 16.06.2016)

BT: TT 10:6

BT:igor 4,fedo 1 ,pato4,m.p. 1
TT: pepe1,heto 1,miro 2,hlava 2

Zatiaľ čo Euro triperi sa presúvajú po krajine galského kohúta, domáci žoskári mali iné starosti. Zháňali hráčov hlava-nehlava.

ŽOS. Predpríprava hráčov pred duelom prebiehala bez vážnejších náznakov intolerancie na mlieko. S hymnou sa včera muselo poponáhľať, pretože Pepe oslovil hráča z Lehoty, ktorý prechodne býva na intráku v Trnave. Pred zápasom sa pustila z oblohy sodoma a gomora, vytrvalý dážď kompletne zmáčal iba Feďa, ktorý ako jediný sa počas trnavského monzúnu rozhodol ísť nakoniec na bicykli. Ani jedno oko neostalo suché a vlastne ani nič na feďovi. Voda sa mu dostala až do riti.

Zápas rozhodil práve nováčik z Lehoty, ktorý sa ukázal na palubovke v dobrom svetle. Proti sebe sa postavili dva odlišné tímy. Jazýčkom na váhach bol puli, ktorý ako avizoval už pred zápasom, naposledy stál v halovkách pekne dávno. Aj napriek tomu ho všetci chválili, že aj napriek tomuto hendikepu podporil žoskársku družinu. Ak by neprišiel, museli by sme asi postaviť bicykel do brány.

Za bielych nastúpili igor, miloš, paťo, Lehoťan a fedo proti pepemu, hlavovi, pulimu, mirovi a heťovi. Zápas sa rozbehol svižne ako eurotrip našich súkmeňovcov. Bieli viedli od začiatku zápasu, tmaví ich iba doťahovali. Aj napriek nemastným neslaným gólom kvalita súhry bielych bola výborná, bez vážnejších chýb. Tmaví sa snažili dotiahnuť, nevešali hlavy ani po akciách nedáš dostaneš. Včera sa veľmi museli na gól namakať, zatiaľ čo bielym išla po priamočiarych akciách.

Za tmavých prekvapil bojovnosťouu hlava, ktorý behal po celej palubovke. Neúnavne. Na zohratú belobu to však nestačilo. Zslúžene viedli až do konca zápasu, uchmatli si aj víťazný, po x nepremenených šanciach tmavých? Dôvod? Igor bol v závere dlhšie v bráne a tmafosi si jednoducho s ním nevedeli poradiť. A prečo ajj, veď keď si kľakol, nebolo miesta. Jedine loptu vyfučať prestrčiť cez igiho a v bráne zasa nafúkať. Inak sa nedalo.

Behavý zápas opäť dokázal, že odchod euráčov na kvalitu zápasu nesiaha. Skončil sa 9:6.

Osobný profil zoska | 14.06.2016 10:11
včerajší biely team našlapaný s lepidlom na kopačkách.radost hrat.TT nič nevzdával a hrýzol.dobrý matchík